Wykładowcy

Matthew Cahill
MBA AHD Adv.DHP
Email: matthewcahill@cpht.co.uk

Matthew Cahill jest starszym wykładowcą w centrach CPHT w Londynie i Plymouth. Jest założycielem znakomicie prosperującego centrum terapeutycznego The Observatory Practice, w którym pracują jedni z najbardziej doświadczonych lekarzy i praktyków w Zjednoczonym Królestwie. Prowadzi również renomowaną klinikę przy Harley Street w Londynie.

Matthew z wyróżnieniem ukończył studia magisterskie na University of St. Mark and St. John w Plymouth, na kierunku Biznes i Administracja (Master’s Degree in Business and Administration, MBA). Posiada również Zaawansowany Dyplom z Hipnoterapii (Advanced Diploma in Hypnotherapy, AHD) i Zaawansowany Dyplom z Hipnoterapii i Psychoterapii (Advanced Diploma in Hypnotherapy and Psychotherapy, Adv.DHP). W 2006 r. brytyjskie Towarzystwo Profesjonalnej Hipnozy i Psychoterapii (The Association for Professional Hypnosis and Psychotherapy) przyznało mu nagrodę za „Wybitne Zasługi dla Zawodu Hipnoterapeuty”. Wykłada na kursach HPD (Dyplom Praktyka Hipnoterapii) i SFBT (Krótkoterminowa Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach), prowadzi także wiele z najważniejszych seminariów w ramach programu CPD. Matthew jest również superwizorem hipnoterapii i twórcą programu badań i wyników „CORP”.

Matthew jest członkiem zarządu brytyjskiego Stowarzyszenia na rzecz Hipnoterapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (Association for Solution Focused Hypnotherapy, AfSFH) i wiceprzewodniczącym brytyjskiej Konfederacji Organizacji Hipnoterapeutycznych (United Kingdom Confederation of Hypnotherapy Organisations, UKCHO), która jest rządową komisją doradczą organizacji hipnoterapeutycznych.

Zanim rozpoczął szkolenie hipnoterapeutyczne, Matthew zaciągnął się do Royal Marines, kontynuując rodzinną tradycję. Było to wspaniałe doświadczenie, które do dziś miło wspomina. Następnie przeniósł się do środowiska korporacyjnego, gdzie pracował na różnych kierowniczych stanowiskach. Interesuje się chińską medycyną i wschodnimi sztukami walk, które zgłębia od ponad 30 lat.


Alina Bialek
HPD DSFH MNCH AfSFH CNHC (Reg).
Email: alinabialek@cpht.co.uk

Alina wykłada w CPHT w Londynie i ma duże doświadczenie w pracy z klientami z różnych środowisk, kultur i narodowości. W swojej karierze pomogła wielu klientom zdobyć całkowitą kontrolę nad ich życiem, zmienić wzorce myślowe i pozbyć się ograniczających systemów przekonań, aby mogli na nowo odkryć, kim tak naprawdę są.

Po sześciu latach prowadzenia zajęć jogi i medytacji dla grup i klientów indywidualnych zauważyła, że trening ciała w połączeniu z treningiem umysłu daje o wiele lepsze rezultaty. Dobre samopoczucie emocjonalne jest równie ważne, jak fizyczne. Rozpoczęła wówczas szkolenie Hipnoterapii w CPHT w Londynie.

Alina prowadzi swoją klinikę hipnoterapeutyczną w Light Centre Moorgate w centrum Londynu. Jako menadżerka gabinetu terapeutycznego, zapewnia praktyczne doświadczenie i wsparcie, a także pokazuje studentom, jak zbudować skuteczną praktykę hipnoterapeutyczną w Londynie.